Candidatul ideal

• Experienta in activitatea de intretinere minim 2 ani

• Receptivitate la nou, corectitudine, seriozitate

• Disponibilitate pentru lucrul in schimburi

Descrierea jobului

Ce face un mecanic in cadrul fabricii?

• Demonteaza/ monteaza, repara, regleaza piesele componente/de format;

• Realizeaza reviziile si reparatiile lunare conform specificatiilor tehnice, procedurilor specifice si a indicatiilor inginerului de intretinere;

Cerințe

• Cunostinte generale despre actionarea instalatiilor mecanice;

• Cunostinte minime despre echipamentele automatizate.

Oferim

• tichete de masa in valoare de 15 ron/ zi lucrata

• prime de sarbatori

• decont transport

• asigurare medicala

• bonusuri in functie de performanta

• spor de noapte

• echipament de lucru

În ceea ce privește prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal pe care le presupune derularea procesului de recrutare și selecție, vă rugăm să citiți Nota de Informare privind prelucrarea datelor în procesul de recrutare on-line